Google Bard: آینده هوش مصنوعی


Google Bard OG جدید در صنعت هوش مصنوعی است. اگر بدانید Google Bard گاهی اوقات کمی طنز نشان می دهد شگفت زده خواهید شد. او یک بار در پاسخ به این سؤال که «معنی زندگی چیست؟» به «42» پاسخ داد، این اشاره به سریال کمدی علمی تخیلی The Hitchhiker’s Guide to the Galaxy است که در آن نشان داده شده است که 42 راه حل نهایی است. سوال از زندگی، فضا و همه چیز باقی مانده است. با انجام هر کاری از شعر نوشتن تا شوخی‌های عجیب، می‌توانید روی بارد حساب کنید.

در Google I/O 2023، این رویداد طی چند روز برگزار می شود و شامل گفتگوها، دموها و فعالیت های عملی برای توسعه دهندگان است. Google I/O یک فرصت عالی برای توسعه دهندگان است تا در مورد آخرین فناوری های Google و نحوه استفاده از آنها در برنامه های خود بیاموزند. این کنفرانس یک رویداد مهم برای شرکت بود و تعهد گوگل به نوآوری را نشان داد. اعلامیه های ارائه شده در کنفرانس تاثیر زیادی بر آینده فناوری خواهد داشت و به گوگل کمک می کند تا به رشد تجارت خود ادامه دهد.

Google Bard اکنون در 180 کشور و منطقه در دسترس است. این بدان معنی است که هر کسی در جهان با اتصال به اینترنت اکنون می تواند از Bard برای دسترسی به اطلاعات، یادگیری چیزهای جدید و خلاقیت استفاده کند. آوردن بارد به کشورهای بیشتر بخشی از تعهد Google برای دسترسی به محصولات و خدمات خود برای همه است. همچنین نشان دهنده اهمیت روزافزون هوش مصنوعی و الگوهای زبانی در زندگی ما است. همانطور که هوش مصنوعی قدرتمندتر می شود، ضروری است که از آن به شیوه ای مسئولانه و فراگیر استفاده شود. گوگل متعهد به همکاری با دولت‌ها و قانون‌گذاران است تا اطمینان حاصل کند که هوش مصنوعی برای همیشه مورد استفاده قرار می‌گیرد.

Google Bard با بسیاری از شرکت ها مانند Walmart، Indeed، Spotify و غیره همکاری می کند تا با جنبه های تکنولوژیکی بازیگران اصلی صنعت اقتصادی به روز شود. در کنار این، گوگل طیف گسترده ای از ابزارها را نیز ارائه می دهد که می توانند برای اهداف مختلف مورد استفاده قرار گیرند. این ابزارها می توانند برای اهداف شخصی، تجاری و آموزشی استفاده شوند. برخی از محبوب ترین ابزارهای گوگل عبارتند از:

  • در گوگل جستجو کنید: جستجوی گوگل محبوب ترین موتور جستجو در جهان است. می توان از آن برای یافتن اطلاعات در مورد طیف گسترده ای از موضوعات استفاده کرد.
  • نقشه های گوگل: Google Maps یک سرویس نقشه برداری وب است که می تواند برای یافتن مسیرها، مشاهده تصاویر ماهواره ای و کسب اطلاعات در مورد مشاغل و جاذبه ها استفاده شود.
  • درایو گوگل: گوگل درایو یک سرویس ذخیره سازی ابری است که می تواند برای ذخیره فایل ها و دسترسی به آنها از هر جایی استفاده شود.
  • پرونده های گوگل: Google Docs یک برنامه پردازش کلمه است که می تواند برای ایجاد و ویرایش اسناد استفاده شود.
  • Google Sheets: Google Sheets یک برنامه صفحه گسترده است که می تواند برای ایجاد و ویرایش صفحات گسترده استفاده شود.

اگر می‌خواهید جزئیات بیشتری در مورد این موضوع بدانید، می‌توانید این ویدیوی شگفت‌انگیز را تماشا کنید تا با Google Bard و ادغام آن با Google Suite آشنا شوید.

این نسخه از Google Bard جهشی طولانی به سمت ارتفاعات جدید پیشرفت داشته است که در وبلاگ های آینده به شما خواهیم گفت. در این بخش، اجازه دهید تغییرات اصلی ایجاد شده را به شرح زیر خلاصه کنیم:

  • دقت و صافی بهبود یافته است: بارد اکنون دقیق تر و روان تر از همیشه است. می تواند متنی را تولید کند که دقیق تر و طبیعی تر باشد، حتی زمانی که سؤالات پیچیده یا چالش برانگیز پرسیده می شود.
  • قابلیت های پیشرفته: بارد اکنون می تواند کارهای بیشتری از قبل انجام دهد. اکنون می‌تواند قالب‌های مختلف محتوای متنی خلاقانه، مانند شعر، کد، اسکریپت، آثار موسیقی، ایمیل، نامه‌ها و غیره تولید کند. همچنین می‌تواند زبان‌ها را ترجمه کند، انواع مختلفی از محتوای خلاقانه بنویسد و به سؤالات شما به شیوه‌ای جامع و آموزنده پاسخ دهد، حتی اگر باز، چالش برانگیز یا عجیب باشند.
  • ویژگی های جدید: Bard اکنون دارای تعدادی ویژگی جدید است که آن را حتی قدرتمندتر و مفیدتر می کند. این ویژگی ها عبارتند از: امکان صادرات و اجرای کد، امکان تولید تصاویر از پیام های متنی و امکان ادغام با سایر ابزارهای گوگل مانند Docs و Sheets.

به طور کلی، Bard جدید نسبت به نسخه قبلی پیشرفت قابل توجهی داشته است. دقیق تر، روان تر و توانمندتر از همیشه است. این ابزار قدرتمندی است که می تواند برای اهداف مختلف استفاده شود و مطمئناً منبع ارزشمندی برای هر کسی است که به دنبال یادگیری، ایجاد و برقراری ارتباط است.

همه ما شاهد شگفتی های هوش مصنوعی هستیم که هر روز به مرزهای جدیدی می رسیم. ChatGPT خود گام بزرگی به سوی AGI بود و اکنون مدل زبان Bard خود گوگل آمده است. من بسیار هیجان زده هستم که این را به اشتراک می گذارم و احساس خوشبختی می کنم که در این دوران پیشرفت هستم. و من نمی توانم منتظر بمانم تا ببینم آینده چه چیزی را ارائه می دهد. برای اطلاعات بیشتر در مورد Bard جدید، حتما در کانال یوتیوب edureka مشترک شوید.https://www.youtube.com/@edurekaIN/videos.و اگر علاقه مند به دوره هایی برای ارتقای شغل خود هستید، برای همین موضوع به وب سایت ما مراجعه کنید.https://www.edureka.co/